3D – druk wielkoformatowy

Wybierając druk wielkoformatowy trzeba będzie zastanowić się nad tym, u kogo go zamówić. Ważne jest wykonanie takiego druku tak żeby wyglądał jak najlepiej się tylko da. Jakość ma bardzo duże znaczenie i jest ważniejsza od ceny?

Jeśli chcemy żeby projekt wyglądał naprawdę bardzo dobrze, bo zależy nam na dobrej reklamie to sprawdzajmy, jakim sprzętem dysponuje firma, a wtedy na pewno upewnimy się, że są w stanie wykonać nasze zadanie. Firma Lentimax właśnie zalicza się do najwyżej klasy. Mamy tutaj wszystko, czego potrzebujemy, a zatem stworzą nam dokładnie taki projekt, jaki jest nam potrzebny. W jaki sposób tworzy się projekt trójwymiarowy? To nie jest wcale takie łatwe, a dlaczego? Przede wszystkim, dlatego że trzeba zastanowić się, z jakiej odległości taka reklama będzie oglądana. Wtedy stworzy się taki obraz, który będzie bardzo dobrze widoczny, tym samym taka reklama spełni nasze wymagania i oczekiwania i na pewno będziemy zadowoleni, że na to się zdecydowaliśmy. Reklama jest bardzo potrzeba i trzeba szukać sposób żeby zaistnieć w jak najbardziej widowiskowy sposób.

Zamawiamy druk wielkoformatowy

Jeśli zależy nam na reklamie 3D, ale do tego na bardzo dużym formacie to ta firma również się wszystkim zajmie. Robią to na specjalnej soczewkowej folii. Wygląda to tak, że jeśli spojrzymy z lewej strony będziemy widzieć inny obraz i z prawej inny. Jeden arkusz folii ma rozmiar 120×180 cm. jest bardzo duży, ale na budynku trzeba będzie zrobić o wiele większy rozmiar. Nie ma z tym problemu, bo w razie potrzeby można będzie łączyć re arkusze tworząc niesamowicie obrazy. Taka reklama będzie od razu zauważona i na pewno uzyskamy dokładnie takie efekty, na jakich nam zależało. Nasza firma będzie bardziej rozpoznawana, bo druk wielkoformatowy idealnie się do tego nadaje. Jeśli chcemy złożyć zamówienie to trzeba będzie odwiedzić stronę lentikulare – www.lentimax.de. Zapoznamy się ofertą i wybierzemy to, co uważamy za właściwie. W razie potrzeby można liczyć na pomoc firmy przy wyborze projektu.